Erken rezervasyon indirimimizden yararlanın

 

 

HAVUZ & DENİZ

İster havuzumuzda, ister yürüyüş mesafesindeki plajımızda ya da çevremizdeki birbirinden harika koy ve plajlarda yeşillikler içerisinde yüzmenin, güneşlenmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

 

Havuz

Otelimizde yetişkinler için ayrı, çocuklar için ayrı ve emsallerine göre oldukça büyük bir havuz bulunmaktadır. Etrafı ormanla çevrili, yemyeşil bir doğanın ortasında yüzmenin, serinlemenin, güneşlenmenin; muhteşem lezzetler eşliğinde kitap okuyarak dinlenmenin, geceleri samanyolunun altında gökyüzünü izlemenin keyfi tatilinizin unutulmayan anlarından biri olacaktır.

 

DENİZ

Göcek’te, halk plajına en yakın oteliz. Çam ve günlük ağaçlarının arasından, çiçek kokuları ve kuş sesleriyle birlikte yürüyerek ulaşabileceğiniz; yemyeşil bir vadi ve ormanlarla çevrili, 800 metre uzunluğunda kumsala sahip İnlice Koyu ve Plajı’nda sessizliğin, denizin ve güneşin tadına doyamayacaksınız. Günübirlik veya konaklamalı mavi turlara katılıp ülkemizin eşsiz koylarında keşfe çıkarak ya da kara yoluyla kolayca ulaşılabilen, dünyaca ünlü koy ve plajlarda tatilinize muhteşem anlar katacaksınız.

 

 

ADRES

İnlice Mah. Güllü Sok. No:1 Göcek
Fethiye / MUĞLA

 

İLETİŞİM

Email: info@hoteldalos.com
Tel : +90 252 643 8068
Gsm : +90 530 965 6686
Fax : +90 252 643 8068