Erken rezervasyon indirimimizden yararlanın

 

 

DOUBLE& Oda

Hotel Dalos, etrafı yemyeşil bir doğa ile iç içe, unutulmaz bir tatil geçirmeniz için özenle dekore edilmiş, yüksek standartlara sahip 10 odalı bir butik oteldir . Farklı konaklama kapasiteleriyle oldukça geniş ve ferah olan odalarımızın tümünde balkon, klima, mini bar, uydu tv, sınırsız wifi, çay-kahve seti, 24 saat sıcak su ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Talep edilmesi durumunda oda servisi, çamaşır yıkama, ütü, çelik kasa, sağlık hizmeti, transfer vb hizmetler de verilmektedir.

Konfor, rahatlık, özenli hizmet anlayışı ile siz değerli misafirlerimizin keyifli günler geçireceği otelimizde doğal malzemeler kullanılmış olup, günlük olarak kullanıma sunulan sarf-servis ürünleri seçilirken de kaliteli ve doğal, çevreye zarar vermeyen ürünlerin kullanıma sunulmasına özen gösterilmektedir.

Havuz,bahçe veya dağ manzarası bulunan DOUBLE odalarımızda bir adet çift kişilik veya çift kişilik, ayrılabilen iki adet yatak bulunmaktadır. Buna ilave olarak , bir adet park yatak eklenebilir. Yine, bir adet bebek yatağı ( 0-2 yaşa kadar) ücretsiz olarak konulabilir.

 

 

 

Max Yetişkin Sayısı : 2   / 25 m²

Manzara : Havuz veya Bahçe

Yatak : Çift Kişilik Tek Yatak yada İki Kişilik Ayrılabilir Yatak

 

ÜCRETSİZ HİZMETLERİMİZ

Klima

Wi-Fi

TV

Fön Makinesi

Kettle

Otopark

ÜCRETLİ HİZMETLERİMİZ

Oda Servisi

Minibar

Çamaşır Yıkama

Kasa

Doktor

Transfer

 

ADRES

İnlice Mah. Güllü Sok. No:1 Göcek
Fethiye / MUĞLA

 

İLETİŞİM

Email: info@hoteldalos.com
Tel : +90 252 643 8068
Gsm : +90 530 965 6686
Fax : +90 252 643 8068